Playlista pulsmiasta.tv #1

Portal pulsmiata.tv rusza z nowym cyklem. Co tydzień będziemy prezentować subiektywną listę utworów, które warto przesłuchać. Oczywiście nie może zabraknąć waszej inicjatywy. W komentarzach dzielcie się przemyśleniami dotyczącymi utworów, oraz przedstawiajcie swoje propozycje. Zachęcamy do gorącej dyskusji. W tym tygodniu utworu przedstawia Maciej.

1. Fismoll – Eager Boy
https://www.youtube.com/watch?v=mv6Y5Mc-_pI

Akustyczne brzmienie w połączeniu z niesamowicie delikatnym i subtelnym wokalem tworzy umiejętną mieszankę emocji. Eager Boy jest doskonałym reprezentantem twórczości Fismolla. W Polsce, słuchacze coraz chętniej sięgają po takie właśnie klimaty. Wsiąkłem natychmiastowo i z głowy to nie wyjdzie przed długi czas.

2. Megadeth – The Threat Is Real

Po niezbyt udanym, według większości słuchaczy “Super Collider”, który romansował z elementami pasującymi do radia komercyjnego, Mustaine postanowił wrócić do sprawdzonego, brudnego i thrashowego brzmienia. “The Threat Is Real” to klasyczna odsłona zespołu – mroczny klimat oraz dynamiczne i ciężkie gitary. Fani mogą być spokojni – na koncertach utwory sprawdzą się wyśmienicie.

3. Stanisława Celińska – Czerń i Biel

Odpalając krążek “Atramentowa”, szczególnie wieczorami, coraz bardziej uświadamiam sobie, jak wspaniałą wokalistką jest Pani Celińska. Po mocniejszym graniu, często nachodzi mnie ochota na wyciszenie i relaks. I takie utwory, jak Czerń I Biel sprawdzają się znakomicie do wieczornego chilloutu.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza