Pierwszy Escape Room w Białej Podlaskej już otwarty!


„Zostałeś niesłusznie zatrzymany w areszcie dla szczególnie niebezpiecznych przestępców. Sąd 24-godzinny skazał Cię na odbycie kary pozbawienia wolności bez szans na wyrok w zawieszeniu. Tego dnia Twoi znajomi również mieli pecha i trafili z Tobą do wspólnej celi.

W Białej Podlaskiej od niedawna można przeżyć ciekawą przygodę. Chodzi o pierwszy w mieście Escape Room,formę rozrywki drużynowej, która w polsce staje się coraz popularniejsza.

Rozgrywka polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych, które pozwalają uczestnikom wydostać się z pomieszczenia. Do wyboru są dwa pokoje – Cela oraz Remedium. Pokoje różnia się od siebie klimatem, fabułą oraz formą zagadek.  Ważna jest współpraca drużyny, gdyż tylko dzięki temu jest możliwe odniesienie sukcesu.
Czas przeznaczony na wydostanie się z pomieszczenia to 60 minut.

Marek Wieliczko właściciel „Get me out”, zapowiada, że jeśli taka forma rozrywki sprawdzi się w Białej Podlaskiej, nie wyklucza powstania kolejnych pokoi.

Za pośrednictwem strony internetowej www.getmeout.pl można zarezerwować termin. Koszt zależy od liczby uczestników danego zespołu – od 20 zł do 30 zł za osobę.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza