Sukces bialskich ciężarowców


Postawę młodych zawodników bialskiego KS AZS AWF można podsumować krótko: rekordy życiowe i pełna dominacja w województwie. 16-letnia Dominika Sacharuk nie miała sobie równych w kategorii do lat 18. Rozpoczęła sezon z nowymi rekordami życiowymi i bardzo dobrymi perspektywami przed mistrzostwami Europy do lat 17. 

Szans nie dali kolegom również sztangiści do lat 15. Walkę na pomoście w kategorii 69kg stoczyli klubowi koledzy. W rwaniu lepszy okazał się Jan Szudejko, jednak w podrzucie musiał uznać wyższość kolegi Bartosza Szyszko. W klasyfikacji Sincler’a uzyskali znaczącą przewagę nad kolejnymi zawodnikami.

Bialscy sztangiści w rywalizacji indywidualnej jak i w open okazali się najmocniejszymi zawodnikami do lat 15 w województwie. Uzyskane wyniki są dobrym prognostykiem przed walką o medale podczas październikowych mistrzostw Polski do lat 15.

Rekordy życiowe i doświadczenie z Łukowa przywieźli także 14 letni Jakub Stafijowski. Klubowy Dyzio zajął 3 miejsce w kategorii wagowej do 62 kg oraz Patryk Burda. Swoje życiówki poprawił także 18-letni Maciej Juchimuk, przygotowujący się do mistrzostw Polski do lat 20, które za miesiąc odbędą się w Nidzicy.

Zawodników z bialskiego klubu trenują na co dzień Paulina Szyszka i Jarosław Sacharuk.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza