Nie myśl PESELEM, zostań przyjacielem

W Białej Podlaskiej powstał projekt społeczny “nie myśl peselem, zostań przyjacielem”. Ma on na celu uświadomienie młodzieży, iż od seniorów można się bardzo dużo nauczyć.
Projekt powstał w Listopadzie 2015 roku. Autorki projektu spotykały się regularnie z seniorami, którzy byli zaskoczeni inicjatywą. Jak same wspominają ich doświadczenie było dla nich cenną radę na niektóre sytuacje w życiu. Starały się wywołać uśmiech na ich twarzy. Przez ten czas zorganizowano “Dzień Babci i Dziadka”, Jasełka oraz spotkanie opłatkowe.
Projekt jest realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”

Cały projekt można prześledzić poprzez profil na facebooku oraz na stronie www.zostanprzyjacielem.pl

W skład zespołu wchodzą:
Elwira Panasiuk, Anna Kościńska, Gabriela Piątek, Michalina Grabińska i Patrycja Tarasiuk.Organizowany jest również konkurs, który potrwa do 23 Marca. Wszelkie informacje dotyczące działalności projektu są na bieżąco aktualizowane na stronie.

https://www.facebook.com/niemyslpeselem

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza