W najbliższym czasie w Cinema3D

Premiery weekendu

Już od piątku,18 marca, w CINEMA3D kolejne premiery filmowe. W kinie będzie można obejrzeć dramat „Powrót”, komedię z rodzicielskimi perypetiami w tle – „Tata kontra tata”, a także mocne kino akcji „Psy mafii”.

***


“Powrót”
– Na ślub ojca, miejscowego bogacza, dużo młodszą kobietą, przyjeżdża Christian. Z czasem fakty, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego niespodziewanie wychodzą na jaw, a skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.

„Tata kontra tata” – Ojciec kontra ojczym – dwie różne osobowości, które rywalizują ze sobą o względy dzieci. Prześcigają się w pomysłach, aby zdobyć sympatię pociech. Pomysły są zaskakujące, a konsekwencje działań obu panów, aspirujących do roli rodzica, bywają dość komiczne.

„Psy mafii” to kino akcji. Wielowątkowa historia rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku. 

Wielkanocne pokazy przedpremierowe

Już w poniedziałek Wielkanocny, 28 marca, w CINEMA3D pokazy przedpremierowe wielkich, długo oczekiwanych hitów. Pierwszy z nich to „Kung Fu Panda 3” – animowany film o nowych przygodach pandy Po, mistrza wschodnich sztuk walki. Dwie wcześniejsze części serii okazały się wielkim przebojem kinowym, trzecia zapowiada się równie ciekawie.  

Drugim hitem proponowanym przez kino jest wielki pojedynek superbohaterów „Batman V Superman”. Rozgrywka bohaterów to jedno, a nowy wróg, który stawia ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, to drugie.

Bilety na wszystkie wydarzenia i seanse dostępne są w kasach kin i na www.cinema3d.pl 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza