Narodziny w stadninie


Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i przewidywalna niestety. Już niedługo przekonamy się o losach stadniny poprzez sukces lub porażkę zbliżających się Dni Konia Arabskiego. Dziś przy próbie realizacji materiału o przygotowaniach do Pride of Poland dowiedzieliśmy się, że jest za wcześnie aby o tym mówić. Panowie z zarządu mimo wcześniejszych zapowiedzi o transparentności i wypowiadania się przed kamerami – nie podjeli próby wytłumaczenia zainteresowanym jak wyglądają te przygotowania.

Mamy wrażenie, że to już jeden z ostatnich naszych materiałów dotyczących stadniny, jej wspaniałej historii i codzienności, którą przez kilka lat staraliśmy się pokazywać dzięki przychylności Pana Prezesa Marka Trelli i jego współpracowników.

Co do powiedzenia o sezonie wyźrebień 2015/2016 ma Pani Anna Stefaniuk – Główny Specjalista d/s Hodowli Koni w Staninie Koni Janów Podlaski ? Zapraszamy na reportaż video.

Za złodziejstwo zwolniłem

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza