WZMOŻONA AKTYWNOŚĆ RUCHU DROGOWEGO

Głównym celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na głównych ciągach komunikacyjnych, zmniejszenie liczby wypadków drogowych, zminimalizowanie skutków tych zdarzeń, a w szczególności ograniczenie liczby kierujących pod wpływem alkoholu lub  wpływem innych środków działających podobnie. Ponadto celem działań jest wyeliminowanie z ruchu drogowego agresywnych i często bezmyślnie naruszających przepisy kierowców. Takie zachowania spotkają się ze stanowczą i surową reakcją policjantów.

Realizacja tych zadań będzie się odbywała  poprzez kaskadowe kontrole pomiaru prędkości jazdy, z jednoczesnym nadzorem dynamicznym przez nieoznakowany wideorejestrator policyjny. Kierowcy powinni się również spodziewać masowych kontroli stanu trzeźwości kierujących.

Wzmożonego nadzoru kierujący powinni spodziewać się w szczególności drodze krajowej K2, oraz na terenie komisariatów w Terespolu i Międzyrzecu Podlaskim.

W powiecie bialskim zanotowaliśmy w 2015 r. spadek liczby wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych takich wypadków. Poprzez organizowanie wzmożonych działań i akcji policyjnych, funkcjonariusze dążą również do podtrzymania tego pozytywnego trendu.

Wszystkich kierowców prosimy o rozważną jazdę. Dobrze byłoby, aby ten cel udało się osiągnąć nie obawą przed represją ze strony Policji, ale świadomością bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza