STOP AGRESJI NA DRODZE

W piątkowych działaniach STOP AGRESJI NA DRODZE uczestniczyło 12 policjantów bialskiego ruchu drogowego. Oo godziny 14.00 do 22.00 funkcjonariusze przebadali na zawartość alkoholu 239 osób, ujawniając trzech nietrzeźwych kierowców samochodów. 

Policjanci zatrzymali jedną osobę, który kierowała pojazdem mając orzeczony sądowy zakaz kierowania i dwie osoby, które kierowały w ogóle nie posiadając uprawnień. Pierwsza z nich odpowie za przestępstwo przed sądem, dwie kolejne popełniły wykroczenia. 

W trakcie akcji funkcjonariusze ukarali mandatami karnymi łącznie 43 osoby za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym. W dwóch przypadkach w stosunku do kierowców zostaną skierowane do sądu wnioski o ukaranie za popełnione wykroczenia.  

Policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy i 3 dowody rejestracyjne. 

Ponadto ujawniono i rozliczono w postępowaniu mandatowym 3 pieszych poruszających się po zmierzchu po drodze, poza obszarem zabudowanym, bez elementów odblaskowych. Po wykonaniu czynności wręczono im elementy odblaskowe, z którymi mogli już kontynuować drogę do domu.


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza