"Aktywna Mama" po raz trzeci

W Białej Podlaskiej na Hali Akademii Wychowania Fizycznego po raz trzeci odbył się event “Aktywna Mama”. Uczestniczy mogli wysłuchać specjalistów, którzy przybyli do Białej by zasiąść przy eksperckim stole – m.in dr hab Michała Latalskiego – ortopedy z DSK w Lublinie, dr Małgorzaty Latalskiej – okulisty dziecięcego, czy fizjoterapeuty – dr Małgorzaty Latalskiej. Wśród prelegentów znalazła się również prezes fundacji “Rodzić Po Ludzku” Joanna Pietrusiewicz. 

 Oprócz ekspertów, porad udzielali też lekarze – specjaliści z różnych dziedzin. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach można było skonsultować dziecko z okulistą, stomatologiem, podologiem czy dietetykiem. – Z uwagi na ograniczoną powierzchnię, choć hala jest ogromna, musieliśmy zaostrzyć kierunek doboru wystawców. Ponieważ chcieliśmy sprofesjonalizować to przedsięwzięcie i umożliwić jak najszerszy kontakt uczestników ze specjalistami, musieliśmy ograniczyć strefę wystawienniczą – mówi dr Beata Makaruk, koordynator całego przedsięwzięcia i kierownik Zakładu Rekreacji bialskiej filii AWF, która od 5 lat prowadzi swój autorski projekt Aktywna Mama.

 W tym roku pojawiło się ponad 50 wystawców z branży związanej z macierzyństwem. Liczne stoiska zachęcały odwiedzających do zapoznania się z ofertą. Wśród nich znalazła się także “Bialskie Cuda”. – Dla nas to oczywiście szansa, by trafić z naszym produktem do docelowego odbiorcy. Ludzie przychodzą, oglądają nasz produkt, poznają naszą działalność, pytają o prowadzone przez nas warsztaty – mówi Joanna Olęcka, prezes Spółdzielni Socjalnej „Progres”, właściciela marki Bialskie Cuda.

 Kwintesencją eventu były ćwiczenia prowadzone przesz Beatę Makaruk. – Dziś ćwiczy ze mną 10 dziewczyn, od 14 do 39 tygodnia ciąży. Mamy więc pełen przekrój brzuszków małych, średnich i dużych – mówi koordynatorka eventu.   Ze specjalistami, w specjalnie przygotowanej strefie, można było również omówić kwestionariusz wniosku na 500 +. Odbyło się również losowanie nagród.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza