Targi Poznańskie współorganizatorem Pride Of Poland

Jak informuje Agencja Nieruchomości Rolnych współorganizatorem aukcji “Pride Of Poland” będą Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

 

Według Waldemara Humięckiego, Prezesa ANR, aukcja w Janowie Podlaskim nie jest zagrożona. 

“Aukcję zorganizuje Stadnina Koni Janów Podlaski, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi (MTP), jako podwykonawcą. MTP nie trzeba rekomendować. Jest to spółka z ogromną tradycją na rynku i bez problemu poradzi sobie ze zorganizowaniem aukcji w Janowie”


Karol Tylenda, Wiceprezes Agencji, dodaje:

 

Aukcja odbędzie się na milion procent i w przewidzianym terminie – zapewnił. Poinformował, że lista koni wystawionych na aukcję zostanie wkrótce podana do publicznej wiadomości.Aukcje według Prezesów mają odbywać się nadal, jednakże będą lepiej zorganizowane. Z uzyskanych informacji możemy się dowiedzieć, iż aukcja uzyska szczególną oprawę w przyszłym roku na dwustulecie stadniny.

Przypomnijmy, iż 26 Kwietnia, firma Polturf, od lat zajmująca się organizacją imprez w Janowie Podlaskim, zerwałą umowę ze stadniną. Głównym powodem był brak zaufania wobec zleceniodawców, który uniemożliwał przygotowanie sierpniowej aukcji na właściwym poziomie.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza