Sukces zawodników MKS ŻAK Biała Podlaska

Adrian Mostowski został Mistrzem Polski Taekwon-do ITF w walkach  do 70 kg i układach I dan,  automatycznie będzie także powołany do kadry Polski. Dzięki zdobyciu dwóch złotych medali został najlepszym zawodnikiem zawodów. To jednak nie wszystkie sukcesy zawodników ŻAKA  Zuzanna Kapela po długiej i emocjonującej  walce do 60kg zdobyła brązowy medal. W podobnych okolicznościach brąz zdobył Karol Biskupski w walkach do58 kg.

Białą Podlaskę reprezentowali również Patryk Krasucki, Gabriela Kapela oraz Michał Mil wszyscy w walkach.

Dzięki bardzo dobrych występom zawodników, MKS ŻAK uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji medalowej i na 10 w klasyfikacji punktowej.

W zawodach startowało 200 zawodników z 54 klubów Polski. Niewątpliwie to najlepsze zawody od kilku lat.

Trenerzy klubowi zawodników Zbigniew Bujak i Zbigniew Kapela

W zawodach brali udział również sędziowie klubowi Magda Sawczuk i Katarzyna Gruszka- Szpiler.