Wybuchowy mail

Na miejsce skierowano policjantów grupy minersko-pirotechnicznej, którzy sprawdzili obiekt, nie ujawniając ładunku, ani żadnych podejrzanych przedmiotów. Kontroli poddano również filię Zakładu Karnego w Zabłociu, także z wynikiem negatywnym. Obiektów nie ewakuowano.

Policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy zajęli się tą sprawą, szybko wytypowali osobę, która mogła być autorem fałszywego alarmu. Jeszcze wczoraj wieczorem zatrzymany został do tej sprawy 28-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego, miała być żartem, którego sprawca dopuścił się znajdując się pod wpływem alkoholu. Zatrzymany 28-latek kilka miesięcy temu opuścił bialski zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Dzisiaj z zatrzymanym będą wykonywane czynności procesowe.

Zgodnie z kodeksem karnym tego typu zachowanie zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza