TO DE SOTO !!!!


Dwie piękne dziewczyny, fotograf, aparat – czyli sesja fotograficzna. Mimo urody modelek serca męskiej części gapiów mocno zabiły na widok tego wyjątkowego samochodu. Powstał w 1929 roku w Ameryce i im starszy tym piękniejszy. Pan Andrzej, miłośnik starych, pięknych rzeczy jest właścicielem tego modelu i w krótkiej rozmowie przybliżył nam jego właściwości i szczegóły związane z eksploatacją egzemplarza. Jak będziecie się rozglądać to czasami może zauważycie mknącego De Soto po ulicach naszego miasta – to Pan Andrzej jedzie z córką na lody. Pomachajcie mu bo pasja Pana Andrzeja upiększa nasze miasto.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza