Mini Maraton Grozy

W cyklu Maratonów Filmowych w CINEMA3D można obejrzeć specjalnie dobrane produkcje z różnych gatunków filmowych. Jeżeli ktoś lubi oglądać filmy hurtowo, a zwłaszcza horrory, to już w piątek 24 czerwca kino CINEMA3D zaprasza na mini maraton grozy. Fani horroru podczas maratonu będą mogli obejrzeć „Obecność” i „Obecność 2”. Oba filmy to spora dawka mocnych emocji – strachu, grozy i przerażenia. 

Opisy filmów:

Dwie historie mieszkańców upiornych domów. Domów, które oprócz lokatorów zamieszkują demony i duchy. Czy para badaczy zjawisk paranormalnych jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem i pomóc mieszkańcom tych nawiedzonych miejsc? Historie, które naprawdę przerażają.

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 złotych. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze. 

materiał sponsorowany

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza