Potwornie fajne wakacje

Potwornie fajne wakacje 

Biblioteka Barwna przygotowała wakacyjną ofertę dla dzieci od lat 6. Od wtorku do piątku będzie można dołączyć do zajęć i zabaw wakacyjnych, rozpoczynających się każdego dnia o godzinie 11. Nie zabraknie niesamowitych książek i filmów o potworach, ale także zabaw i wciągających zadań. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Wystarczy mieć kartę czytelnika (lub założyć ją) i przychodzić wtedy, kiedy ma się czas i ochotę. W Bibliotece Barwnej wakacyjne zajęcia były zawsze na tyle ciekawe, że i w tym roku prawdopodobnie ochota do spędzenia czasu w bibliotece znajdzie się każdego dnia.

 

Zapisz się na wakacyjne warsztaty teatralne

Biblioteka organizuje także wakacyjne warsztaty teatralne dla młodzieży od 12 roku życia. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki, o godzinie 11 i będą poświęcone ćwiczeniom technik aktorskich, ale też przygotowaniu spektaklu dla najmłodszych. Będzie on wystawiony w sierpniu, w bibliotece. Warto zapisać się już dziś, by rozwinąć swoje aktorskie umiejętności, ale też poznać nowych ludzi i zrobić coś dobrego dla bialskich dzieci.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza