Sezon rowerowy na granicy

Od początku roku odzyskano w ten sposób już prawie 100 rowerów o wartości ponad 250 tys. zł. Ilość odzyskanych na granicy rowerów jest większa o 26 procent w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Odzyskujemy również coraz droższe jednoślady, bowiem ich wartość wzrosła aż o 160 procent.


W dniu 27 lipca br., na drogowym przejściu granicznym w Terespolu, na kierunku wyjazdowym, zatrzymano kolejny rower pochodzący z przestępstwa. W czasie prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariuszy SG, zainteresował częściowo rozmontowany rower znajdujący się w bagażniku odprawianego Audi. W czasie prowadzonych sprawdzeń okazało się, że rower o wartości ponad 1000 zł, został skradziony na terytorium Niemiec. Jednoślad próbował wywieźć z kraju obywatel Białorusi, który zostali zatrzymany w związku z art. 291 § 1 KK.


W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze.


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza