II Polsko-Białoruski Szczyt Zdrowia – 20-21 października 2016 r.

Pierwszy Polsko – Białoruski Szczyt Zdrowia spotkał się z uznaniem wśród uczestników i zaproszonych gości. Do udziału w dyskusjach i obradach Szczytu Zdrowia zaproszono osoby należące do grona międzynarodowych autorytetów i ekspertów w dziedzinie ochrony zdrowia i technologii medycznych.

Szczyt Zdrowia był doskonałą okazją do zaprezentowania i podsumowania dotychczasowej współpracy. Była to debata o stanie obecnym  i przyszłości systemów ochrony zdrowia
w Polsce i Białorusi oraz szansach współpracy pomiędzy tymi krajami.

Zapoczątkowane Forum organizowane w myśl idei wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie ochrony zdrowia oraz podsumowania dotychczasowych działań ma swoją kontynuację. W dniach 20-21 października 2016 r. ponownie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej odbędzie się II Polsko-Białoruski Szczyt Zdrowia.

Organizatorami II Polsko-Białoruskiego Szczytu Zdrowia są: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, Brzeski Szpital Obwodowy w Brześciu, Polska Federacja Szpitali. 

Zakres tematyczny II Polsko-Białoruskiego Szczytu Zdrowia:

▪ Koordynowana opieka medyczna,

▪ Nowoczesne systemy informatyczne w ochronie zdrowia,

▪ Fundusze Europejskie dla sektora ochrony zdrowia w Perspektywie 2014 – 2020.

Szczegółowy program i rejestracja uczestników:

http://www.szczytzdrowia.szpitalbp.pl/

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza