Zbierają na rzecz Domu Dziecka w Komarnie

Przykładem lat poprzednich Zakład Karny w Białej Podlaskiej i w roku 2016 jest współorganizatorem meczu charytatywnego, podczas którego zostanie przeprowadzona licytacja oraz zbiórka datków, a zebrane środki zostaną przekazane milusińskim z Domu Dziecka w Komarnie oraz pozwolą na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. 

29 sierpnia br. na murawie stadionu Akademii Wychowania Fizycznego
w Białej Podlaskiej, w jakże szczytnym celu naprzeciw siebie staną piłkarskie gwiazdy oraz m. in, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji miasta Biała Podlaska.

W czasie meczu będą licytowane piłkarskie atrybuty oraz cieszące się stałym zainteresowaniem rękodzieła autorstwa osadzonych z bialskiej jednostki penitencjarnej. 

W roku ubiegłym charytatywne przedsięwzięcie zaowocowało zbiórką blisko
 5000 zł, które zostało przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Stowarzyszenia Pomocy Osób Niepełnosprawnych i pomoc rodzicom Łukasza Obuchowskiego, absolwenta bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego, który w roku 2009 uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza