oversoul w veronie

OVERSOUL- to zespół poruszający się w muzycznym świecie soulu, popu i funky z domieszką elektronicznego brzmienia. Połączenie to w efekcie dające nietuzinkowe podejście do prostej formy piosenek popowych z elektryzującym soundem, porywającym groovem i gitarowym pazurem.

Podczas bialskiego koncertu muzycy wykonają utwory ze swojej drugiej płyty Oversoul 2- to swoisty kolaż stylistyk muzycznych, tych bliższych muzykom i tych zupełnie nie znanych. Charakterystyczne gitarowe granie Kuby Szturma uzupełniane jest wielokrotnie warstwą elektronicznych brzmień, nie zapominając tym samym o solidnej podstawie Rhodesa czy klasycznego fortepianu za które odpowiada Tomek Drachus. Trudno nie dostrzec solidnego fundamentu na którym muzycy osadzają kolejne kompozycje – sekcja rytmiczna, której niekiedy bliżej do soulu niż popowego grania. Element basowy z powodzeniem realizuje w składzie Łukasz Gorczyca. Całość spaja wokalna i tekstowa działalność lidera zespołu – Artura Bradlińskiego, niejednokrotnie dotykająca w warstwie lirycznej spraw o których często zapominamy, a które w istocie mają na nas duży wpływ.                                                                                                       

Zespół występował na wielu festiwalach m.in.: Przystanek Woodstock . Krokus Jazz Festival-Jelenia Góra, Jazz Rock Meeting-Opole. Ich utwory gościły na listach przebojów wielu stacji radiowych m.in. radiowej Trójki.                             

W skład zespołu wchodzą: Artur Bradliński (wokal) , Kuba Szturm (gitara), Tomek Drachus (klawisze),  Łukasz Gorczyca (bas). Seweryn Krzysztoń (perkusja),


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza