Były prezydent w Urzędzie Marszałkowskim

Jak podaje Biuletyn Informacji Publicznej UMWL, były prezydent spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane kandydatom podczas rekrutacji na ww. stanowisko. 

Wymagania niezbędne jakie powinien posiadać kandydat to wykształcenie wyższe magisterskie, doświadczenie zawodowe,4 letni staż pracy lub prowadzenie przez co najmniej 4 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku oraz wiedza ze znajomości przepisów prawa z zakresu funkcjonowania samorządu województwa, kodeksu pracy, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa ochrony środowiska i ochrony przyrody, wiedza z zakresu zezwoleń i decyzji, znajomość obsługi komputera.

Przypomnijmy, że Andrzej Czapski pozostawał bez pracy od  29 stycznia, kiedy po niespełna roku od objęcia stanowiska dyrektora OHP w Roskoszy, odwołał go komendant główny.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza