Myśl lokalnie – mów globalnie!

  • Jeśli powyższe stwierdzenia dotyczą Ciebie to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie !!!!! 

Bialska firma PROWORD realizująca autorski projekt pt. „ Myśl lokalnie – mów globalnie! ” zaprasza na bezpłatny kurs języka angielskiego zarówno początkujących jak i dla średniozaawansowanych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach dogodnych dla uczestników tj. w ciągu dnia albo popołudniami – każdy może wybrać dogodny dla siebie termin zajęć nie kolidujący z innymi zajęciami lub pracą zawodową.

Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne oraz 120 godzin wysokiej jakości warsztatów językowych prowadzonych w małych 12 osobowych grupach. 

Warsztaty językowe prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych. 

Aby skorzystać z kursu należy spełniać łącznie 3 warunki:

– mieć ukończone 25 lat życia

– mieć maksymalnie średnie wykształcenie 

– mieszkać na terenie powiatu bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego lub  

  Włodawskiego

Kurs kończy się egzaminem i możliwością uzyskania międzynarodowego certyfikatu TELC potwierdzającego nabycie kompetencji językowych na poziomie A2 lub B2

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA                     
Formularz rekrutacyjny do pobrania


Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w biurze projektu w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14/201

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 83 342 15 15 

artykuł sponsorowany

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza