Zlikwidowany magazyn narkotykowy


Funkcjonariusze CBŚP z Białegostoku uzyskali informację, że w miejscowości Dąbrowica Duża są wytwarzane i przechowywane narkotyki. Wspólnie z funkcjonariuszami KMP w Białej Podlaskiej zlokalizowali posesję, która była ukryta za dwumetrowym wałem ziemnym na jednym z gruntów rolnych. Jak ustalili funkcjonariusze posesję zaadoptowali do uprawy i produkcji narkotyków dwaj bracia Artur (37 l.) i Daniel G. (36 l.). Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniach  w Białej Podlaskiej.  

Następnie policjanci weszli na posesję, gdzie przy bramie wjazdowej była zamontowana foto-pułapka, która umożliwiała przestępcom kontrolowanie terenu. 

Na posesji funkcjonariusze odkryli plastikowe beczki różnych rozmiarów, wypełnione marihuaną. Część “towar”; była już zapakowana w worki  i przygotowana do dalszej dystrybucji. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 2 kg haszyszu i oprzyrządowanie do jego produkcji (prasa do wyciskania, forma i środki chemiczne) i blisko 42 kg marihuany.  Jak do tej pory w Polsce nie odnotowano tak profesjonalnej uprawy haszyszu. 

Obaj mężczyźni w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej usłyszeli zarzuty. Są  bardzo dobrze znani policji. Byli wielokrotnie notowani za przestępczość narkotykową. 
Sąd już zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na  3 miesiące. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza