wbito pierwszy szpadel w miejscu budowy


Oferty na wykonanie inwestycji można było składać do 15 grudnia, a ich przedmiotem była budowa mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus. Na wskazanej przez miasto działce o wielkości 1,5 ha powstanie ponad 180 mieszkań na wynajem. Chodzi o teren przy ul. Jana II Kazimierza i Jana III Sobieskiego. 

Trzy bloki wybudują trzy różne bialskie firmy: Zakład Remontowo-budowlany Stanisława Romaniuka, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DOMBUD oraz Usługi Budowlane i Transportowe Jerzego Łaskiego. To właśnie tutaj spotkali się autorzy tego wyjątkowego przedsięwzięcia, aby oficjalnie zainaugurować inwestycję. 

Umowę z wykonawcą inwestycji podpisali w urzędzie miasta przedstawiciele BGK Nieruchomości: Grzegorz Muszyński i Włodzimierz Stasiak. Wcześniej podpisano w tej sprawie stosowny list intencyjny, a następnie umowę inwestycyjną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Biała Podlaska jako pierwsze miasto w Polsce rusza z realizacją programu Mieszkanie Plus. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza