Konkurs na projekt muralu


Zabytkowa budowla z końca XIX wieku swoją nazwę zawdzięcza dwóm popiersiom ustawionym we wnękach muru – Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. Dodatkowo na narożu znajduje się wieżyczka, w której umieszczono datę powstania budynku. Jedna ze ścian pozostaje od dawna pusta. Budynek pierwotnie należał do architekta Karola Iwanickiego, a od 1904 roku Romana Rosińskiego i jego spadkobierców.

Tematyka muralu o wymiarach ok. 24,06 m na 9,15 m musi być związana z historią miasta. W projekcie mogą zostać podkreślone wartości związane z tradycją i historią miasta oraz jej wpływ na współczesne życie mieszkańców. Kompozycję muralu należy też odpowiednio wpisać w kontekst architektoniczny ściany budynku. 

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia i kosztorysem realizacji należy dostarczyć listownie, kurierem lub osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 30 stycznia 2017 roku pod adresem: Urząd Miasta Biała Podlaska, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska. Za datę dostarczenia przyjmuje się datę wpływu do urzędu.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza