SZTUKA KOCHANIA W CINEMA 3D


KINO NA SZPILKACH
Impreza organizowana przez kobiety i dla kobiet, tutaj panują proste babskie zasady. Zero mężczyzn, zero dowcipów o blondynkach i uwag o parkowaniu! O reszcie dowiesz się na miejscu. Jedno możemy zdradzić – zawsze świetna zabawa, mnóstwo konkursów z nagrodami oraz dobry film. Jeden wieczór w miesiącu, tylko dla pań i tylko z kobiecymi sprawami.

“Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – komediodramat

OPIS FILMU
Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim “Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu “Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza