TEJ NOCY TEMPERATURA SPADŁA DO 11 STOPNI PONIŻEJ ZERA – BIALSCY POLICJANCI URATOWALI 44 LATKA.

Bialscy policjanci uratowali przed zamarznięciem 44-letniego mężczyznę. Nocował on w jednym z pustostanów na terenie Białej Podlaskiej. W chwili znalezienia potrzebował już pomocy medycznej.

Funkcjonariusze na miejsce natychmiast wezwali pogotowie i pomogli przetransportować mężczyznę do karetki. Policja apeluje, aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, kontrolując jeden z pustostanów na terenie miasta, znaleźli tam śpiącego mężczyznę. Tej nocy temperatura spadła do 11 stopni poniżej zera, natomiast 44-latek nie miał nałożonych butów ani kurtki, był tylko częściowo przykryty kocem. Dodatkowo znajdował się pod silnym działaniem alkoholu.
W chwili kiedy dotarli do niego funkcjonariusze, mężczyzna potrzebował już pomocy medycznej. Na miejsce natychmiast wezwane zostało pogotowie. Policjanci pomogli również przetransportować 44-latka do karetki.
Policja apeluje, aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni. Jeden telefon może uratować osobę przed wychłodzeniem.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza