Pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego

W miniony piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Podinsp. Artur Ostropolski, odchodził na zaopatrzenie emerytalne po ponad 24 latach służby. W spotkaniu uczestniczyła kadra kierownicza jednostki.

W trakcie uroczystości Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej nadkom. Jerzy Czebreszuk podziękował odchodzącemu na emeryturę funkcjonariuszowi za codzienna służbę, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz zaangażowanie. Głos zabrali również komendanci, naczelnicy i kierownicy poszczególnych komórek, dziękując za za dotychczasową pracę i osiągnięcia zawodowe  oraz życząc mu wszystkiego co najlepsze w dalszym już prywatnym życiu. 

Jako ostatni głos zabrał główny bohater spotkania, który podziękował wszystkim za wspólną pracę, życzliwość i zrozumienie oraz lata dobrej współpracy w realizacji codziennych wyzwań. Dziękujemy, naszemu Koledze za owocną współpracę, uśmiech i życzliwość.  Jednocześnie życzymy wszystkiego najlepszego, nieustającego zdrowia i nowych pozazawodowych wyzwań.

Obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego pełni obecnie kom. Andrzej Zając. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza