Policja ustaliła personalia sprawców pobicia 29-latka

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę  wieczorem, w rejonie jednej z bialskich stacji paliw. Ze zgłoszenia przekazanego dyżurnemu wynikało, że grupa nieznanych sprawców uszkodziła użytkowany przez 22-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej samochód marki Renault. Mężczyźni uderzając i kopiąc w auto wybili część szyb oraz uszkodzili karoserię. Straty oszacowane zostały na kwotę 2 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia wszystkich osób biorących udział w zdarzeniu. Dodatkowo potwierdzili, że ta sama grupa dokonała pobicia będącego również na miejscu 29-letniego mężczyzny.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali  do sprawy czterech  mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 19 – 41-lat. Trzej z nich 19, 20 oraz 22-latek usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Dobrowolnie również poddali się karze. Wczoraj na wniosek Policji, Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

W sprawie nadal trwają czynności, które zmierzają do zatrzymania pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza