ROBERT CYBULSKI OBJĄŁ STANOWISKO

Od 1 marca Komisariat Policji w Terespolu ma nowego szefa. Stanowisko to objął podinsp. Robert Cybulski. We wtorek uroczystego wprowadzenia dokonał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej podinsp. Grzegorz Pietrusik. Uroczystość odbyła się w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jednostki.

Podinsp. Grzegorz Pietrusik życzył, nowemu komendantowi owocnej pracy na rzecz bezpieczeństwa, a także by swoją codzienną służbą zdobył uznanie przełożonych 
i szacunek podwładnych. W trakcie uroczystości, z rąk podinsp. Pietrusika podziękowania otrzymał pełniący dotychczas obowiązki na tym stanowisku komisarz  Marian Głuszczuk-  Obecny Zastępca Komendanta Terespolskiego Komisariatu.

Podinsp. Robert Cybulski pracę w Policji rozpoczął od 1992 roku. Od początku swojej służby związany jest z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej. Przez ostatnie lata piastował stanowiska kierownicze. Od października ubiegłego roku do chwili obecnej pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu w Terespolu. Wcześniej funkcję oficera prasowego oraz Komendanta Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim. Od 2010 roku pełnił służbę w Wydziale Sztab Policji. Najpierw był zastępcą, a później naczelnikiem tego wydziału. Wcześniej, przez wiele lat był oficerem dyżurnym bialskiej jednostki Policji. 

Panu Komendantowi życzymy wszystkiego najlepszego oraz owocnych lat pracy na zajmowanym stanowisku. 


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza