PRZEDPREMIEROWY POKAZ KOMEDII "WSZYSTKO ALBO NIC"

Kino na Szpilkach to świetna zabawa z mnóstwem atrakcji i wyjątkowa atmosfera kobiecych spotkań. To propozycja dla tych pań, które na co dzień są zapracowane, zabiegane i nie mają czasu dla siebie. Jeden wieczór w miesiącu w Kinie na Szpilkach to świetne rozwiązanie i niesamowita rozrywka, gry, zabawy i nagrody. 16 marca z okazji Święta Kobiet specjalnie dla uczestniczek damskich spotkań wyjątkowe show – odrobina pikanterii i szczypta szaleństwa podczas specjalnego pokazu Chippendales. Na zakończenie, jak zawsze kobiecy hit filmowy. Tym razem, przedpremierowo romantyczna komedia o singlach i miłości – „Wszystko albo nic”.

Opis filmu:

Pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wagę, ani zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová znana polskim widzom z mini serialu „Gorejący krzew” Agnieszki Holland oraz produkcji „Janosik. Prawdziwa historia”) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej.

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska, Czechy, Słowacja 2016
Reżyseria: Marta Ferencová
Scenariusz: Marta Ferencová, Eva Urbaníková
Obsada: Michał Żebrowski („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Sęp”, „Nad życie”, „Pan Tadeusz”), Paweł Deląg („Gwiazdy”, „Ja wam pokażę!”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Chłopaki nie płaczą”), Tatiana Pauhofová („Gorejący krzew”, „Janosik. Prawdziwa historia”), Krzysztof Tyniec („Wkręceni”, „Nie kłam, kochanie”), Klára Issová („Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”, „Książę i ja”), Zuzana Kronerová („Czerwony kapitan”).


Bilety dostępne w kasach kin i na stronie
www.cinema3d.pl


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza