KINO NA SZPILKACH TO STAŁY CYKL – KOBIECA STRONA KINA

Kino Na Szpilkach to stały cykl spotkań dla Pań, organizowany co miesiąc w Cinema 3D, zawsze z mnóstwem atrakcji i konkursów z cennymi nagrodami od sponsorów wydarzenia . Wśród nagród są zwykle vouchery prezentowe na zakupy, pakiety fitness, vouchery na zabiegi kosmetyczne i wiele innych.

Tym razem Kino Na Szpilkach zaproponowało paniom prawdziwą wybuchową mieszankę rozrywkową! Choć zaczynało się niepozornie, od konkursów z cennymi nagrodami, degustacji dietetycznych przekąsek (np. łososiowe dietetyczne sushi!) czy konkursów ze znajomości kultury czeskiej, prawdziwą „bombę” organizatorzy zostawili na koniec. Pokaz chippendales wzbudził niemałe emocje wśród publiczności.

Czas kobiet!
– Kino Na Szpilkach to idealne miejsce dla kobiet. Czyż większość z nas nie chciałaby choć na chwilę zapomnieć, że jest mamą, żoną, że musi napisać raport dla szefa, przygotować obiad dla rodziny czy posprzątać? Każdej z Nas marzy się czasem chwila dla siebie – zero mężczyzn, zero dowcipów o blondynkach, uwag o parkowaniu. W Kinie Na Szpilkach kobiety bez wymówek mogą spotkać się z koleżankami, porozmawiać o torebkach, paznokciach, szpilkach i trendach, bez zbędnych komentarzy obejrzeć “babski” film, a przede wszystkim dobrze się bawić, zrelaksować i wygrywać nagrody. Każda z nas zasługuje na chwilę relaksu. Czwartkowe Kino na Szpilkach zorganizowane było z okazji wyjątkowego dnia, jakim jest Dzień Kobiet. Było mnóstwo atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia oraz cenne nagrody w konkursach, lampka szampana i specjalny pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic”. Atrakcją główną było wyjątkowe show, czyli odrobina pikanterii i szaleństwa za sprawą pokazu grupy Chippendales! – mówi nam Iwona Rudasz z Cinema 3D.

„Wszystko albo nic” – czyli kobieta kobietom!
„Wszystko albo nic” to polsko-czesko-słowacka komedia, którą wyreżyserowała Marta Ferencova. W tej produkcji dwie główne role męskie grają dobrze znani polscy aktorzy: Michał Żebrowski i Paweł Deląg. O ile drugiego z panów mieliśmy już okazję widywać w podobnych filmach, o tyle Żebrowskiego znamy z zupełnie innych ról. Jak sam żartuje, do zagrania w „Wszystko albo nic” zmusiła go podobno żona! Niezależnie od tego, co powodowało Żebrowskim, dobrze się stało, że zdecydował się na zagranie Jakuba. Po seansie „Wszystko albo nic” nikt już nie będzie go postrzegał wyłącznie przez pryzmat księdza Jana z „Kto nigdy nie żył”, dr Falkowicza z „Na dobre i na złe” czy nieśmiertelnego Skrzetuskiego!
„Wszystko albo nic” to pikantna komedia romantyczna w sam raz dla pań. To historia trójki przyjaciół prowadzących księgarnię i poszukujących prawdziwej miłości.

W czasie seansu nie brakuje salw śmiechu, przeplatanych chwilami wzruszenia. Choć „Wszystko albo nic” to komedia jakich wiele, to także próba pokazania, że najważniejsze w życiu jest podążanie za marzeniami i próba ich realizacji. Film Ferencovej próbuje jednocześnie przekonać widza, że to, co w życiu się liczy, to uczucia. Szczera przyjaźń i prawdziwa miłość, ale nie zawsze ta szalona, raczej ta, która poza porywami serca daje również poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji i osobistego spełnienia. Ta, której nigdy byśmy się nie spodziewali, ta która zaczynała się niepozornie i ta, która będzie lekarstwem na zranione wcześniej serce.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza