Nie mogą dopisać dwóch punktów piłkarze ręczni z wyjazdowego meczu do Tarnowa.

SPRPWSZ Tarnów – AZS AWF Biała Podlaska 31:30 (14:16)

Niestety, nie mogą dopisać dwóch punktów piłkarze ręczni z wyjazdowego meczu do Tarnowa. Realna ocena ostatnich spotkań obu zespołów w innych meczach sugerowała, że wynik tego meczu jest sprawą otwartą. Tak też było w spotkaniu SPRPWSZ Tarnów – AZS AWF Biała Podlaska, gdzie oba zespoły liczyły na punkty w tym starciu. Cała pierwsza połowa to wyrównana gra i walka bramka za bramkę, którego potwierdzeniem było aż 13-krotnie pojawienie się wyniku remisowego do 27 minuty. W ostatnich trzech minutach spotkania AZS zdobył niewielką przewagę schodząc do szatni z wynikiem 14:16 na swoją korzyść. To zapowiadało duże emocje w drugiej połowie spotkania. Niestety drugie otwarcie lepiej rozpoczęli gospodarze, szybko odrabiając dwie bramki doprowadzając do stanu 16:16 – tym samym mecz rozpoczął się na nowo. W kolejnym fragmencie meczu akademicy uzyskali niewielką przewagę – 2 bramki (20:22), którą utrzymywali do 40 min. Następna sekwencja meczu to skuteczna gra gospodarzy, którzy po raz kolejny wyrównali wynik spotkania 23:23 w 45 min., żeby w kolejnych minutach „odskoczyć” na 3-bramkową przewagę z wynikiem 26:23 w 50 min.

Końcowa część spotkania to skuteczne odrabianie strat przez zespół akademików, którzy w 59 min. doprowadzili do wyniku 30 do 30, a kibiców do czerwoności. Niestety pomimo dobrej gry pozwolili zdobyć bramkę gospodarzom – w 59 min. 36 sek., i tym samym ustalili wynik końcowy meczu na 31:30. Trzeba dodać, że zawodnicy AZS, doprowadzili jeszcze do sytuacji, w której liczyli na podyktowanie rzutu karnego. Niestety sędziowie tego spotkania mieli odmienne zdanie, doprowadzając do kontrowersyjnej sytuacji w ostatnich sekundach meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 31:30 na korzyść gospodarzy.

Bramki dla AZS AWF Biała Podlaska zdobywali: Warmijak 3, Skuciński, Ziółkowski 5, Rusin 1, Stefaniec 2, Małecki 2, Kruchkou 3, Jaszczuk, Bekisz 4, Banaś 2, Kandora 2, Pezda 6.

Tsikhan Dzmitry I trener

Z postawy zawodników i z gry jestem zadowolony, z wyniku końcowego nie.

Bodasiński Sławomir II trener

Nie byliśmy słabsi w tym spotkaniu. Remis zadowoliłby oba zespoły. Niestety mecz napisał nieco inny scenariusz. Nie spuszczamy głowy i już przygotowujemy się do meczu z Ostrowcem.

Jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani.

Małecki Karol – obrotowy

Z naszej strony mecz dobry, chociaż dzisiejsza obrona nie była taka jak w poprzednich spotkaniach. Niewykorzystanie kilku dogodnych sytuacji rzutowych w końcowych fragmentach meczu nie pozwoliło „zgarnąć” punktów w tej konfrontacji.

Banaś Michał – skrzydłowy

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, oba zespoły nie miały problemu ze zdobywaniem bramek. Pod koniec pierwszej połowy wyszliśmy na 2-bramkową przewagę. W drugiej połowie Tarnów wyszedł wyżej w obronie, co spowodowało problemy w ataku pozycyjnym. W końcówce mieliśmy kilka okazji, by rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść jednak zabrakło szczęścia. Uważam, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza