Akcja “SpoKREWnienie służbą” na terenie powiatu bialskiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim włączyli się w Ogólnopolską Akcję “SpoKREWnieni służbą” Funkcjonariusze honorowo oddali krew w Bialskim Oddziale Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Policjanci bialskiej jednostki oddają krew już od wielu lat, pomagając z własnej inicjatywy chorym i potrzebującym.


Ogólnopolska zbiórka krwi “SpoKREWnieni służbą” odbywa się pod patronatem szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka na terenie całej Polski. Zainaugurowana została 1 marca w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Data ta wybrana została nieprzypadkowo. To święto państwowe ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia antykomunistycznego, którzy przelewali krew w obronie niepodległości Polski. W ramach akcji krew oddawać można przez cały marzec.


W inicjatywę włączyła się również bialska komenda. W miniony piątek w  Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białej Podlaskiej, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim również honorowo oddali krew. Warto podkreślić, że nie jest to inicjatywa jednorazowa, a policjanci oddają krew regularnie już od wielu lat, pomagając osobom potrzebującym, które niejednokrotnie przechodzą ciężkie operacje, ratujące ich zdrowie i życie

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza