Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej

W miniony piątek w sali konferencyjnej komendy, odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele instytucji i służb współpracujących z Policją, policjanci i pracownicy komendy. Dzisiaj nadkom. Jerzy Czebreszuk wprowadzony zostanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Panu Komendantowi życzymy dużo sukcesów i zadowolenia z pracy.

 Podczas zorganizowanej w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej uroczystości nadkom. Jerzy Czebreszuk podziękował za dotychczasową współpracę podległym funkcjonariuszom i pracownikom oraz przedstawicielom służb, na co dzień współpracującym z bialską jednostką.  Podczas swojego wystąpienia słowa uznania skierował również do swoich zastępców za profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz wysoki poziom współpracy.

W trakcie uroczystości głos zabrał również I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej podinsp. Grzegorz Piertusik, dziękując odchodzącemu komendantowi za oddanie służbie oraz pozostawienie jednostki w znakomitej formie.

Słowa wdzięczności i uznania w kierunku komendanta Czebreszuka wyrazili również zaproszeni goście, którzy podziękowali za przyjazną współpracę oraz osobiste zaangażowanie w realizację powierzonych zadań służbowych. Gratulowali również awansu, życząc dalszych sukcesów oraz zadowolenia z pracy. Dzisiaj nadkom. Jerzy Czebreszuk wprowadzony zostanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Panu Komendantowi życzymy dalszych sukcesów w realizacji obowiązków na nowym stanowisku.
Obowiązki szefa bialskiej jednostki pełnił będzie I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej, podinsp. Grzegorz Pietrusik.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza