Jeden z uczestników wypadku posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Bialscy policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Daf. Po tym osobówka uderzyła w auto, które wyprzedzała. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca skody. Jak ustalili mundurowi mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. 

Do wypadku doszło przed godziną 16:00 na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, jadąc w kierunku Terespola, doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka Daf-em.  Samochodem ciężarowym kierował 43-letni obywatel Białorusi. Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło, podczas wyprzedzania przez kierującego skodą innego pojazdu.
Siłą uderzenia była na tyle duża, że auto 60-latka uderzyło w wyprzedany samochód osobowy marki Renault.
W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca Skody. Jak ustalili mundurowi mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza