Wysadzili w powietrze bankomat. Policja poszukuje sprawców tego przestępstwa.


Około godz. 3:40 w czwartek, bialska jednostka policji została powiadomiona o włamaniu do bankomatu w miejscowości Rossosz powiat bialski woj. lubelskie. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż sprawcy weszli do wnętrza placówki bankowej przez okno. Będąc w środku, wysadzili bankomat znajdujący sie w ścianie budynku. Przed wejściem przestępcy zamalowali sprayem obiektyw kamery monitoringu znajdujące się na zewnątrz placówki.

Na miejscu pracowali technicy z kryminalistyki, wykonując oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczano ślady, przesłuchano świadków. Na miejscu wykorzystany został pies tropiący.

W działaniach uczestniczyli również policjanci z Sekcji Antyterrorystycznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Placówka w Rossoszu nie jest dużym punktem bankowym. Zarówno bank jak i policja nie podają wielkości skradzionych pieniędzy zasłąniając się tajemnicą bankową , wiemy nieoficjalnie, że przestępcy pozostawili na miejscu około 1/3 znajdującej się w bankomacie gotówki.
Obecnie policja ustala wszystkie okoliczności, oraz poszukuje sprawców tego przestępstwa. Na tym terenie to pierwszy tego typu przypadek.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza