Strzelał z wiatrówki do przechodniów. Dzisiaj usłyszał zarzuty.

Bialscy policjanci ustalili personalia mężczyzny, który podejrzany jest oddanie kilku strzałów z wiatrówki w kierunku przechodniów. 30-latek odpowie również za posiadanie środków odurzających, gdyż policjanci ujawnili u niego amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w rejonie ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że nieznany sprawca z wiatrówki oddał strzały w kierunku przechodniów.  W tym czasie przechodziły trzy młode osoby. Na szczęście nie odniosły one obrażeń zagrażających ich życiu i zdrowiu.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy.  Policjanci ustalili dane mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Uzyskali także informację, że mężczyzna w miejscu swojego zamieszkania posiadać może środki odurzające. Informacje kryminalnych potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej ujawnili amfetaminę.

30-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza