Rywalizacja o II ligę siatkarek bialskiego AZS AWF. Szybkie 3:0 i Zamość pokonany!

AZS AWF Biała Podlaska – STS „Gryf” Gmina Zamość 3:0 (25:11, 25:10, 25:6)

2 kwietnia drużyna piłki siatkowej kobiet AZS AWF Biała Podlaska rozegrała mecz w ramach ligi wojewódzkiej z zespołem STS „Gryf” Gmina Zamość. Celem spotkania było wyłonienie mistrza województwa, który podejmie rywalizację w dalszej grze o awans do II ligi. Mecz zaczął się trochę nerwowo dla gospodyń, które w początkowym etapie I seta przegrywały 1:4. I to było jedyne prowadzenie gości w całym meczu. Skuteczna zagrywka, która stanowiła najsilniejszą broń gospodyń, powodowała duże trudności w konstruowaniu skutecznych akcji w drużynie przeciwnej. Siatkarki z Zamościa okazały się mało wymagającym przeciwnikiem, w związku z tym na boisku widoczna była znaczna przewaga naszych siatkarek w każdym elemencie gry. Mecz zakończył się w 3 setach i nie dostarczył zbyt dużej ilości wrażeń kibicom. Znaczna przewaga umiejętności pozwoliła na sprawdzenie w tym spotkaniu wszystkich siatkarek. Teraz przed naszym zespołem wizja półfinałowych meczów, w których przeciwniczki z pewnością prezentować będą wyższy poziom.
AZS AWF Biała Podlaska: Dudewicz Paulina, Kandora Iwona, Rojek Sylwia, Walczuk Małgorzata. Miszkiniuk Marta, Sawicka Adrianna, Jasińska Alicja (L) oraz Janisz Agnieszka, Romanowska Paulina, Duma Zuzanna, Perucka Agata, Madzio Żaneta
Gratulujemy zespołowi siatkarek i liczymy na dobrą postawę w kolejnych fazach walki o II ligę

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bardziej emocjonujących meczów w dalszych zmaganiach o II ligę!

tekst: Anna Bodasińska AWF Biała Podlaska

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza