tymoszynska-reklama

Rywalizacja o II ligę siatkarek bialskiego AZS AWF. Szybkie 3:0 i Zamość pokonany!

AZS AWF Biała Podlaska – STS „Gryf” Gmina Zamość 3:0 (25:11, 25:10, 25:6)

2 kwietnia drużyna piłki siatkowej kobiet AZS AWF Biała Podlaska rozegrała mecz w ramach ligi wojewódzkiej z zespołem STS „Gryf” Gmina Zamość. Celem spotkania było wyłonienie mistrza województwa, który podejmie rywalizację w dalszej grze o awans do II ligi. Mecz zaczął się trochę nerwowo dla gospodyń, które w początkowym etapie I seta przegrywały 1:4. I to było jedyne prowadzenie gości w całym meczu. Skuteczna zagrywka, która stanowiła najsilniejszą broń gospodyń, powodowała duże trudności w konstruowaniu skutecznych akcji w drużynie przeciwnej. Siatkarki z Zamościa okazały się mało wymagającym przeciwnikiem, w związku z tym na boisku widoczna była znaczna przewaga naszych siatkarek w każdym elemencie gry. Mecz zakończył się w 3 setach i nie dostarczył zbyt dużej ilości wrażeń kibicom. Znaczna przewaga umiejętności pozwoliła na sprawdzenie w tym spotkaniu wszystkich siatkarek. Teraz przed naszym zespołem wizja półfinałowych meczów, w których przeciwniczki z pewnością prezentować będą wyższy poziom.
AZS AWF Biała Podlaska: Dudewicz Paulina, Kandora Iwona, Rojek Sylwia, Walczuk Małgorzata. Miszkiniuk Marta, Sawicka Adrianna, Jasińska Alicja (L) oraz Janisz Agnieszka, Romanowska Paulina, Duma Zuzanna, Perucka Agata, Madzio Żaneta
Gratulujemy zespołowi siatkarek i liczymy na dobrą postawę w kolejnych fazach walki o II ligę

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bardziej emocjonujących meczów w dalszych zmaganiach o II ligę!

tekst: Anna Bodasińska AWF Biała Podlaska

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.