Pobili i okradli znajomego

Bialscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska, podejrzanego o dokonanie rozboju na swoim znajomym. Do zdarzenia doszło w miniony piątek na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Wówczas sprawca wspólnie z dwiema nastolatkami pobili pokrzywdzonego, kradnąc mu portfel z pieniędzmi i kurtkę. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek, po godz. 22:00 dyżurny  bialskiej komendy powiadomiony został o pobiciu młodego mężczyzny. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili tą informacje. Mundurowi ustalili, że pokrzywdzony pobity został przez trzy osoby, z którymi wcześniej przebywał. W trakcie zdarzenia skradziony mu został portfel z pieniędzmi oraz kurtka.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, wykonujący czynności w tej sprawie, ustalili fakty oraz zatrzymali podejrzanego o udział w zdarzeniu. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Do komendy trafiły również  dwie nastolatki biorące udział w zdarzeniu.   

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postali dozoru policji. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności. Nastolatkami zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza