Doprowadził do kolizji drogowej i odjechał z miejsca zdarzenia

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 34-letni mieszkaniec gm. Wisznice. Mężczyzna kierując osobowym VW-em doprowadził do kolizji drogowej i odjechał z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania urządzenie wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo 34-latek posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. 

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Polubicze Wiejskie Drugie. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że kierowca VW-na doprowadził do kolizji drogowej.  Kiedy pokrzywdzony chciał wezwać policję, kierowca VW-na odjechał z miejsca kolizji.

Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Wstępnie ustalili również, że do zdarzenia doszło, kiedy kierujący samochodem osobowym marki BMW, rozpoczął wyprzedzanie VW-na. To wówczas kierowca drugiego auta zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zdarzenia. Po tym odjechał z miejsca kolizji. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało również, że kierowca VW-na znajduje się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Dzięki informacji przekazanej przez zgłaszającego policjanci szybko dotarli do drugiego z uczestników. Okazało się, że jest to 34-letni mieszkaniec gminy Wisznice. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili dodatkowo, że 34-latek posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza