Zderzenie czterech aut na rogatkach Białej Podlaskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala.

video: Zbigniew Maciejuk

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 11:00 w miejscowości Sławacinek Stary, na trasie K-2. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW-en, doprowadziła do zderzenia z poprzedzającym ją autem. W zdarzeniu uczestniczyły łącznie cztery pojazdy, a obrażeń ciała zostały 3 osoby.  Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 11:00 w miejscowości Sławacinek Stary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW Passat, 45-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska, jadąc w stronę Międzyrzeca Podlaskiego, doprowadziła do zderzenia z poprzedzającą ją skodą. Kierująca drugim autem 58-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, przygotowywała się do wykonania manewru skrętu w lewo, w drogę podporządkowaną. W wyniku zderzenia, auto kierowane przez 58-latkę zderzyło się z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki  Skoda. Trzecim pojazdem kierował 31-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Po tym skoda kierowana przez 31-latka uderzyła w stojącego na skrzyżowaniu Opla Vectrę, którego kierująca oczekiwała na możliwość wjazdu na drogę krajową. Oplem kierowała 31-letnia mieszkanka gminy Biała Podlaska. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały trzy osoby. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że wiosenna pogoda, a z tym związana sucha nawierzchnia i dobra widoczność, sprzyjają ryzykownym i niebezpiecznym zachowaniom kierowców. Zadbajmy więc o bezpieczeństwo dostosowując prędkość do sytuacji i warunków panujących na drodze.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza