Tragiczny wypadek na torach

Wczoraj po godz. 20.30 na ul. Sokulskiej w Białej Podlaskiej doszło tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna, przebywając na torowisku, potrącony został przez nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa – Terespol. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20.30 na ul. Sokulskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna przebywając na torowisku, w miejscu niedozwolonym, potrącony został przez nadjeżdżający pociąg. W wyniku wypadku pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Ruch pociągów został częściowo wstrzymany na czas wykonania czynności wyjaśniających. Badania wykazały, że maszynista i kierownik pociągu byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich mieszkańców o ostrożność i rozwagę przy przechodzeniu, czy przejeżdżaniu przez tory kolejowe. Należy także zaznaczyć, że przechodzenie przez torowisko w miejscach do tego niewyznaczonych jest wykroczeniem.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza