Dni Otwarte Ośrodka Opieki Długoterminowej i Hospicyjnej „Domowy Szpital”

Dni Otwarte Ośrodka Opieki Długoterminowej i Hospicyjnej „Domowy Szpital” odbędą się w okresie 18-24 kwietnia w godz. 13.00-17.00. Wszystkich zainteresowanych z Białej Podlaskiej i okolic będą mogli w tym terminie odwiedzić Ośrodek.

Podczas tych dni zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z infrastrukturą nowopowstałej inwestycji oraz uzyskania informacji na temat pobytu w „Domowym Szpitalu” i DDOM-u – Dziennym Domu Opieki Medycznej. Oferta skierowana jest szczególnie do  uczniów i studentów kierunków medycznych, którzy będą mieli wyjątkową okazję do poznania specyfiki funkcjonowania takiej jednostki.

„Domowy Szpital” to projekt wpisujący się w plan rozwoju opieki długoterminowej i hospicyjnej bialskiego szpitala. Jest to inwestycja bardzo potrzebna w naszym regionie i na wskroś nowoczesna. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie zakresu i poprawa jakości usług medycznych świadczonych na rzecz osób starszych, schorowanych, często z rozpoznanymi chorobami przewlekłymi oraz zwiększenia troski nad osobami wymagającymi stałej opieki. Pragniemy zaproponować takim pacjentom oraz ich rodzinom i opiekunom zupełnie nowatorskie podejście do opieki i leczenia. Nazwa „Domowy Szpital” zawiera w sobie podwójną informację. Pacjenci, którzy znajdą się w pięknym budynku przy ulicy Spółdzielczej 5, odkryją tam iście domową atmosferę oraz fachową, wysokiej klasy opiekę szpitalną. Inni pacjenci, pozostając w swoich domach wśród najbliższych, będą mogli również liczyć na daleko idącą pomoc medyczną w wielu wymiarach opieki i leczenia. Zapewnimy to im poprzez wizyty domowe lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, opiekunów medycznych oraz możliwość całodobowych konsultacji medycznych przez telefon oraz poprzez system teleopieki.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza