„Złoty Wawrzyn Olimpijski 2016” dla pracowników naukowych AWF

Już po raz czternasty Polski Komitet Olimpijski przyznał „Wawrzyny Olimpijskie”, stanowiące wyraz kontynuacji inicjatywy zapoczątkowanej w 1969 roku i honorującej wybitnych Twórców. Wawrzyny Olimpijskie to prestiżowe, cenione wyróżnienie, któremu patronuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

11.04.2017 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród tegorocznym laureatom, wśród których, w kategorii literatura naukowa znaleźli się redaktorzy i współautorzy pracy zbiorowej: „Podstawy Teorii i Technologii Treningu Sportowego” (tom I i II) prof. Henryk Sozański, prof. Janusz Czerwiński, prof. Jerzy Sadowski.

Nagrodzona praca jest wieloaspektowym kompendium wiedzy z zakresu teorii i praktyki szkolenia sportowego.

W skład zespołu autorskiego weszli pracownicy naukowi bialskiej Filii AWF: prof. Jerzy Sadowski, dr hab. prof. Krystyna Górniak, dr hab. prof. Hubert Makaruk, prof. dr hab. Zofia Żukowska, prof. dr hab. Ryszard Żukowski, dr Anna Bochenek, dr Dariusz Gierczuk.

W imieniu Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego i swoim własnym gratulacje tegorocznym laureatom złożył Prezes PKOl-u Andrzej Krasicki, który wyraził uznanie słowami podziękowań „za tworzenie przy sporcie i dla sportu”.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza