Dwa punkty dopisali piłkarze ręczni z wyjazdowego meczu z Grodkowem.

UKS „OLIMP” GRODKÓW – KS AZS AWF Biała Podlaska 23:35 (11:14)

Kolejny raz w II rundzie i zgodnie z planem, dwa punkty dopisali piłkarze ręczni z wyjazdowego meczu z Grodkowem. Akademicy jechali do Grodkowa w roli faworyta, mając jednak pełną świadomość, że często mecze wyjazdowe nie lubią rozpisanych wcześniej scenariuszy. Dodatkowo kłopoty zdrowotne 4 zawodników – w tygodniu poprzedzającym termin spotkania, wprowadziły mały dyskomfort kadrowy. Nie zmieniło to nastawienia do gry, a mobilizacja w zespole AZS przełożyła się na nieco nerwowe początkowe fragmenty meczu, które do 15 min. utrzymywały wynik remisowy 4:4. Kolejne sekwencje to już zdecydowana przewaga akademików, którzy szybko zbudowali 4-bramkową przewagę – 9:5 w 20 min., a następnie ją systematyczne powiększali do końca meczu – kończąc spotkanie zdecydowanym zwycięstwem 23:35.

Bardzo dobrze spisywali się wszyscy pojawiający się na parkiecie bramkarze, z których najwięcej czasu spędził Łukasz Adamiuk. Wśród zawodników z pola bramki dla AZS zdobyli: Skuciński 3, Ziółkowski 7, Rusin 3, Stefaniec 1, Małecki 3, Kruchkou 5, Bekisz 4, Banaś 4, Kandora 3, Pezda 2.

Po meczu powiedzieli:

Dzmitry Tsikhan – I trener:

Chcąc liczyć się w I lidze takie mecze musimy wygrywać. Dziękuję zawodnikom za wypełnienie zadania i już dziś szykujemy się do kolejnego meczu z Kielcami.

Bodasiński Sławomir – II trener

Byliśmy faworytami tego spotkania, ale nie chcieliśmy zbyt głośno o tym „hałasować” ponieważ w ostatnim tygodniu mieliśmy trochę kłopotów kadrowych, a jak zdążyliśmy się przekonać, mecze wyjazdowe mają swoje prawa. Wygraliśmy zdecydowanie, co powinno dobrze nastrajać nas psychicznie przed kolejnym meczem z VIVE II, który będzie miał szczególne znaczenie dla końcowej tabeli.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza