W Sławatyczach mieli nosa

Papierosy o wartości ponad 65 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze celno-skarbowi z przejścia granicznego w Sławatyczach. 

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej trafili na papierosy podczas kontroli mazdy, którą podróżował 35-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna ukrył ponad 4 tys. paczek papierosów w zbiorniku na paliwo i specjalnie przygotowanej skrytce w podłodze pojazdu. W dotarciu do miejsc z nielegalnym towarem mundurowym pomagał specjalnie szkolony pies służbowy.

35-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa skarbowego, za co grozi mu wysoka grzywna. Obywatel Białorusi przyznał się do stawianych mu zarzutów, ale odmówił składania wyjaśnień. O karze dla przemytnika zdecyduje sąd. Warte ponad 55 tys. zł papierosy i przystosowany do przemytu pojazd trafiły do depozytu urzędu celno-skarbowego.

Z autem i papierosami musiał się też pożegnać 33-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. W kierowanym przez niego audi funkcjonariusze celno-skarbowi znaleźli blisko 700 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna ukrył papierosy m.in. w drzwiach, dachu i klapie bagażnika. 33-latek usłyszał zarzut przemytu, za co grozi mu wysoka grzywna.

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza