Bawiąc się możemy pomóc Wojtkowi. Piknik rodzinny „KOCHAMY CIĘ EUROPO”

Piknik Rodzinny „KOCHAMY CIĘ EUROPO”, który odbędzie się 1 maja br. na Placu Wolności w godz. 12:00 – 18:00 to wspólna inicjatywa bialskich organizacji, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Komitetu Obrony Demokracji, BIAŁEJ samorządowej oraz Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Organizatorzy pragną  wspólnie z mieszkańcami Białej Podlaskiej i okolic spędzić czas i bawić się całymi rodzinami. Podczas pikniku będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, posłuchać lokalnych zespołów ludowych, zmierzyć się w turnieju warcabowym i poprawić swoją kondycję w trakcie zajęć fitness pod gołym niebem. Na warsztatach z papierowej wikliny zapoznamy się ze sztuką rękodzieła i będziemy mogli skorzystać z animatorów zabaw dla dzieci.

Spotkanie będzie połączone z akcją charytatywną. Będzie to zbiórka pieniędzy na leczenie Wojtka Jaroszewicza, który choruje na neuroboreliozę i potrzebuje naszego wsparcia. Jego świadczenia rentowe nie wystarczają na leczenie, którego miesięczny koszt wynosi 6000 zł
Akcja zbiórki pieniędzy odbywa się pod nazwą „SAMO się nie zrobi… POMÓŻMY WOJTKOWI!”

Co mówi Wojtek o swojej sytuacji:

Mam 35 lat a od ośmiu moje życie to walka o zdrowie i samodzielność. Zaczęło się od małego kleszcza, który okazał się WIELKIM problemem. Szukanie diagnozy z błędnym rozpoznaniem doprowadziło do tego, że dziś poruszam się na wózku. Jestem w trakcie leczenia metodą ILADS, która nie jest refundowana w Polsce. Moje świadczenie rentowe w wysokości 1100 zł nie pokrywają nawet 1/3 kosztów leczenia. Neuroborelioza robi wszystko bym pozostał niepełnosprawnym a bez środków na leczenie nie mam najmniejszych szans na poprawę stanu zdrowia i samodzielność.

https://www.facebook.com/events/163859110808633/

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza