„Photo Race – fotograficzny wyścig” Tego jeszcze nie było !

“Photo Race” to pierwszy w mieście Biała Podlaska i okolicach konkurs o charakterze internetowego show, które całą swoja uwagę skupi na lokalnych mistrzach fotografii. Jak wiemy w naszym mieście nie brakuje młodych pasjonatów, którzy od najmłodszych lat pełni artyzmu jak nikt inny okiem obiektywu dostrzegają to, co dla reszty pozostaje niewidoczne.

 

Program jest pierwszą w historii miasta alternatywą do sprawdzenia indywidualnych umiejętności pasjonatów fotografii oraz do wyłonienia drogą współzawodnictwa, najlepszego z najlepszych. Nie będzie to kolejny pokaz wokalny czy taneczny w jakich mamy przyjemność brać udział dość często.  Fotograficzny wyścig pozwoli nam zadbać o rozwój tych, których pasja zostaje pomijana zbyt często choć jest jedną z najtrudniejszych ale i najbarwniejszych form sztuki. Nadszedł czas na zielone światło dla Bialskich fotografów !

Organizator programu: Szkoła Tańca Zamek A&W Rozwałka ul. Janowska 59 21-500 Biała Podlaska

RUSZAMY Z E-CASTINGIEM!

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji programu “Photo Race”.

Chcesz wziąć udział w programie? Oto co musisz zrobić!

Uczestnicy wysyłają pod wskazany adres e-mail trzy zdjęcia, które są ich wizytówką oraz może staną się przepustką do udziału w programie. Kandydaci pobierają również formularz zgłoszeniowy, który podobnie jak fotografię wysyłają na wyznaczony adres e-mail oraz zapoznają się z regulaminem programu.

Do programu dostanie się 8 zawodników, wybranych przez profesjonalistów – fotografów, którzy oceniać będą między: 1. Zgodność z tematem i celem Photo Race (poprawność merytoryczna na danym etapie), 2.Ujęcie tematu (indywidualność koncepcji i oryginalność pracy), 3. Jakość techniczna (sposób przygotowania plików do oceny, ich parametry).

7 maja 2017r. – godz. 24:00 zakończenie I etapu castingu.

8 zawodników przez 8 tygodni zmierzy się z przeróżnymi tematami i osobowościami rejonu Biała Podlaska. W każdym tygodniu odbędzie się realizacja studyjnego odcinka w Hotelu Polonia w Grabanowie, którego emisja odbędzie się w Internecie oraz głosowanie zagrożonych uczestników.

Konkurs zakończy się finałem i galą z prezentacją działań finalistów przez cały okres programu.

Zwycięzca za zajęcie I miejsca otrzyma Statuetkę “Kryształowy Obiektyw”, dyplom, indywidualną ekspozycję prac autorskich na wystawie pokonkursowej, warsztaty fotograficzne pod okiem znanego, profesjonalnego fotografa oraz Tytuł “PHOTO MASTER Biała Podlaska 2017”

Każda osoba opuszczająca program za zajęcie II – VIII miejsca otrzyma dyplom i ekspozycja pracy na wystawie pokonkursowej + niespodziankę w formie gadgetów.

 

Uczestnikiem programu może zostać każdy kto:

 

* mieści się w przedziale wiekowym 16 – 30 lat

* jest mieszkańcem miasta lub jego okolic (uczy się w naszym mieście i jest z nim silnie powiązany).

* posiada własny, sprawny aparat fotograficzny stanowiący jego narzędzie pracy na czas trwania programu.

* osoba, która jest pasjonatem sztuki fotografowania, ale nie będąca zawodowcem* w tej dziedzinie.

 

Koniecznie zachęcamy do obserwowania oficjalnego fanpage’a programu na facebooku:

https://www.facebook.com/Photo-Race-281641015614752/?fref=ts .

Jeśli fotografowanie jest Twoją pasją, spełniasz regulaminowe kryteria – to nie zwlekaj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Swoje zgłoszenie z kartą zgłoszeniową prześlij na adres: photoracebp@gmail.com.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza