Na granicy bez problemów. Nocne Wilki już w Polsce. W Berlinie będą 07.05.2017

 

9 maja będą w Berlinie ale w tym roku generalnie Rosjanie omijają polską granicę ze względu na sytuację jaka była w roku ubiegłym. Granicę w Terespolu przekroczyła 6 osobowa grupa uczestników rajdu. Problemów nie było. Jadą od 7 dni w śniegu i deszczu, są przemoczeni. Wyjechali z Moskwy a w niedzielę złożyli hołd pod pomnikiem Nieznanego Żólnierza a następnie na cmentarzu żołnierzy rosyjskich w Warszawie. W Polsce na granicy z Białorusią przywitała ich grupa polskich miłośników dwóch kółek, w sumie około 70 motocyjklistów. Nie chcą zdradzać gdzie spotkają się z rosyjską częścią rajdu ale prawdopodobnie dojdzie do tego na Słowacji.

Chcą upamiętnić bochaterów którzy oddali życie za to abyśmy mogli żyć w pokoju. Musimy o tym pamiętać, nie możemy się tego wstydzić, że wspólnie z rosjanami nasi żołnierze szli na Berlin – mówią uczestnicy rajdu.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza