Kinowa noc z galaktycznymi outsiderami. Maraton Strażników Galaktyki

 

Kinowa noc z galaktycznymi outsiderami

Star Lord, Groot, Gamora, Rocket Raccoon – kto ich nie zna? CINEMA3D zaprasza już w piątek, 5 maja na nocne spotkanie z najbardziej niesubordynowanymi outsiderami w całej galaktyce. O godzinie 22:00 w kinie startuje Maraton Strażników Galaktyki, podczas którego będzie można obejrzeć obie części filmowej historii: „Strażnicy Galaktyki” oraz premierowo „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

Dla tych, dla których jeden film to za mało, CINEMA3D przygotowało w piątek, 5 maja wyjątkowy maraton Strażników Galaktyki. Będzie można zobaczyć dwie części kultowej serii: „Strażnicy Galaktyki” oraz premierowo „Strażnicy Galaktyki vol. 2”. Maraton startuje o 22:00. Podczas seansu czeka Was nocne spotkanie z najbardziej znanymi outsiderami w całej galaktyce: Star Lord, Groot, Gamora, Rocket Raccoon i inni.

PREMIERA „STRAŻNICY GALAKTYKI VOL.2” – opis filmu

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasach kin i na cinema3d.pl

 

 

Repertar Cinema 3D

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza